BOHEMIA MODELS - AGENCY OF EROTIC MODELING

Bezplatná registrace

JAK PROBÍHAJÍ ZAKÁZKY U MUŽŮ


SOLO foto + video (autoerotika)

Při této zakázce pózuje kluk sám, tudíž se jedná hlavně o autoerotiku (masturbaci). Zakázka začíná postupným svlékáním až po masturbaci s vyvrcholením. Tato zakázka je bez kontaktu s další osobou, vše si dělá kluk sám. Modelům je k dispozici erotické video pro dostatečnou erekci. Nezáleží zde na velikost penisu! Honoráře se pohybují cca od 4.000 do 7.000 Kč za jedno natáčení, které trvá obvykle 1 – 2 hod. (čas zahrnuje nastavení světel, sprchu, vysvětlení, fotoset a poté samotný klip, který má obvykle cca 10 – 15 minut).

KLUK + KLUK

Zde účinkují dva kluci. Nemusí to být vždy homosexuálové! Mnoho našich herců je právě zaměřeno také na ženy. Celý průběh natáčení včetně přípravy, zkoušek atd. trvá kolem 2 – 3 hodin. Nezáleží zde na sexuální orientaci, ale na herectví a finanční motivaci. Hlásí se nám například mnoho chlapců s heterosexuální orientací a zakázku berou jako velmi rychlý finanční výdělek. Mnohdy může být toto natáčení i zábavné :-) Honoráře se pohybují od 7.000 do 12.000 Kč. Každý zájemce o toto natáčení si za naší pomoci vyřídí výsledky na pohlavní nemoci v jedné z našich partnerských poliklinik v Praze.

HOLKA + KLUK

Tato zakázka se natáčí v páru ženy a muže. U mužů patří tato zakázka k nejoblíbenějším, avšak ne příliš finančně zajímavějším. Z naší databáze velmi atraktivních žen vybíráme vždy vhodný protějšek. Nezáleží u nás na postavě ani na velikosti přirození. Hledáme muže mladé i starší (18 – 35 let). Honorář je zde kolem 5.000 Kč. Žena i muž vždy musí vlastnit testy pohlavních nemocí, které si mohou nechat udělat v jedné z našich partnerských laboratoří klinik.