BOHEMIA MODELS - AGENCY OF EROTIC MODELING

Bezplatná registrace

JAK PROBÍHAJÍ ZAKÁZKY U ŽEN


Umělecká SOLO erotika – slečna SAMA (fotoset + krátký klip)

Slečna v této zakázce pózuje před kamerou sama a hraje si pouze sama se svým tělem (autoerotika). Většinou slečnu fotograf fotí v tématickém prostředí (např. u luxusních vozů, v honosných zámcích, moderních apartmánech atd.). Nikdo se slečny nedotýká, vše si dělá sama. Měla by zvládnout jak fotoset, tak i krátké masturbační video. Zakázky probíhají většinou v Praze nebo v Brně. S vybranými slečnami jezdí naši smluvní fotografové fotit pro své projekty i do zahraničí (Ibiza, Kanárské ostrovy, atd.), kde má slečna vše hrazené od agentury a ještě obdrží požadovanou výplatu za focení/natáčení. Výplata se u SOLO zakázek pohybuje od 6.000 Kč do 12.000 Kč za jedno focení + klip, které probíhá cca 2 – 3 hodiny. Vybraným slečnám nabízíme možnost uzavření exkluzivní smlouvy, garantující stálý měsíční příjem až 80.000 Kč měsíčně po dobu 1 – 2 let. Peníze jsou vyplaceny vždy ihned v hotovosti po skončení focení a natáčení ten samý den.

DÍVKA + DÍVKA (fotoset + video)

Dvě slečny natáčí produkce. Společně od vzájemného svlékání, polibků, vzájemných hrátek s tělem až po vzájemné uspokojení, nebo uspokojení erotickými pomůckami. Zakázka vždy obsahuje fotoset + video. U této zakázky je nutnost získat kompletní výsledky na pohlavní nemoci, které je možné za poplatek provést v jedné z našich partnerských klinik v Praze (se vším rádi poradíme). Honoráře se zde pohybují cca od 6.000 Kč do 15.000 Kč za jedno natáčení, která trvá cca 3 hodinky (včetně přípravy světel, osobní hygieny, zácviku, fotosetu a klipu). Finance jsou vyplaceny vždy ihned v hotovosti po skončení focení a natáčení ten samý den.

DÍVKA + KLUK (fotoset + video)

Párové foto + video. Zde si slečna může na natáčení zvolit svého osobního partnera, nebo jí bude přidělen jeden s našich stálých herců. Pár začíná svlékáním, dále orálním sexem, klasickým sexem až po vyvrcholení muže. K tomuto druhu zakázky využíváme našich stálých „herců“ nebo se můžete registrovat také jako pár například se svým přítelem nebo partnerem. Také i zde považujeme za nutné si za poplatek provést otestování na pohlavní nemoci v jedné z našich partnerských klinik v Praze, na kterou rádi předáme kontakt. Honoráře se zde pro slečnu pohybují cca od 10.000 Kč do 15.000 Kč (dle rozsahu sexuálních praktik, na které se slečna cítí jsou velké příplatky) a pro pár od 15.000 Kč do 17.000 Kč za jedno natáčení. Možno získat honoráře až 25.000 Kč denně. Výplata je vyplacena vždy ihned v hotovosti po skončení natáčení ten samý den.